Návštěva Prahy

Jedny z posledních horkých dnů léta se žáci 3. ročníku učebního oboru zemědělec farmář rozhodli strávit exkurzí v Praze. Program byl pestrý.

Nejprve jsme si díky plavbě po Vltavě prohlédli zajímavé části jako Čertovku, Náplavku, zblízka Karlův most a mnoho dalších. Potom jsme byli uchváceni nádhernými výhledy na Prahu z Vyšehradu, kde jsme si prošli také Slavín. No a pak jsme pospíchali na ubytování, abychom se „dali do gala“ a stihli večerní divadelní představení v divadle Palace.

Druhý den jsme ráno věnovali prohlídce části Josefov, kde jsme obdivovali židovské synagogy a starý židovský hřbitov. Potom jsme se přesunuli na Malou Stranu a procházeli Valdštejnskou zahradu, Malostranské náměstí a přilehlé uličky. Na 14 hodin jsme měli domluvenou prohlídku Národního divadla, kterou jsme vzali za doprovodu průvodce pěkně „z gruntu“ – od základních kamenů až po střechu. Unaveni jsme dojeli na nádraží, odkud nás vlak odvezl zpět do Přerova.

Exkurze se vydařila a určitě na ni budou všichni vzpomínat ještě dlouhá léta po zvládnutí závěrečných zkoušek a opuštění školní budovy.

Fotogalerie
Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7
Foto 8
Foto 9
Foto 10
Foto 11
Foto 12
Foto 13
Foto 14
Foto 15
Foto 16
Foto 17
Foto 18
Foto 19
Foto 20
Foto 21
Foto 22
Foto 23
Foto 24
Foto 25
Foto 26