Školní zahradnictví - prodejV zahradnictví byl zahájen prodej konzumních brambor, cibule a zelí.
Cena brambor a cibule:12 Kč/kg, 300 Kč/ 25 kg.
Cena zelí: 10 Kč/kg.

Prodejní doba

Den Otevřeno
Pondělí - Pátek 8:00 - 12:00
12:30 - 15:00
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno


Brambory konzumní, cibule a zelí

Brambory Dali
Odrůda DALI je raná konzumní odrůda, vhodná pro dlouhodobé skladování. Tato odrůda brambor má pevnou konzistenci, netmavne, má oválné hlízy, žlutou hladkou slupku, žlutou dužninu. Výnos odrůdy DALI je střední až vysoký, je středně odolná proti napadení virovými chorobami a odolná proti strupovitosti. Varný typ BA
Cibule Manas F1
Produktivní odrůda Amerického a Španělského typu. Silný kořenový systém. Velké cibule s kvalitní slupkou. Vhodná pro dlouhé skladování. Velmi odolná suchu.
Zelí hlávkové

Odrůda Megaton
Je poloraná hybridní odrůda odolná Fusariu. Je to velmi vitální typ produkující velké hlávky dorůstající do hmotnosti až 15 kg s jemnou strukturou a krátkým košťálem. Megaton F1 je velmi výnosná odrůda výborně se hodící na kruhárenské účely. Je tedy především vhodná na krouhání, lze použít i pro přímý konzum či skladování.


Odrůda Avak
AVAK F1 - polopozdní kruhárenské zelí s univerzálním použitím - hlávky jsou vhodné i pro přímý konzum a krátkodobé skladování. Středně velké hlávky dorůstají do hmotnosti 3,8 – 4,5 kg. Velmi dobrý zdravotní stav.