Dotazník pro zjištění potřeb v oblasti inovace a podnikání na Přerovsku mezi

Vážení žáci,
naše škola byla požádána o spolupráci při zajištění distribuce "Dotazníku" určeného pro zjištění potřeb v oblasti inovace a podnikání na Přerovsku mezi mladými lidmi.
Dotazník prosím vyplňte na tomto odkaze.
Jeho vyplnění je dobrovolné a v případě zájmu Vám zabere pár minut.
Podrobnosti k průzkumu:
Inovační centrum Olomouckého kraje pomáhá pro Přerovsko připravit projekt "inovačního hubu" na podporu začínajících podnikatelů nejen v inovativních a kreativních oborech. Huby chtějí být otevřeny také už zaběhnutým firmám, malým i středním. Může jít také o prostředí pro spolupráci s velkými firmami. Cílem je podpořit huby inovační ekosystém v regionu, pomoci rozjíždět podnikání, inovovat, spolupracovat s byznysem, výzkumem i vědou. V hubech se plánuje prostor pro vývoj, prototypování. Kromě zařízení jako FabLab, kanceláří, coworku nebo třeba sdíleného software najdou zájemci v hubech taky expertní podporu a zázemí.
Huby mají být místem setkávání lidí z různých oborů, z různých směrů i s rozmanitými zkušenostmi a nápady. To vše můžete nyní pomoci tvořit. Aby celý projekt fungoval co nejlépe, probíhá k tomu sběr postřehů a námětů v oblastech, ve kterých bude inovační hub užitečný. Témat pro hub je neomezeně, může to být i moderní zemědělství, ekologie, využití například nových technologií při péči o půdu, inovace zemědělské techniky, agropodnikání atd.
Dotazník prosím vyplňte do konce června 2020.
Děkujeme za jeho vyplnění.
PhDr. Jan Závěšický konzultant, RIS3 marketingový manažer a vedení školy