PARKUROVÉ ZÁVODY - CENA MĚSTA PŘEROVA


Hned dvě zářijové soboty budou letos na parkurovém závodišti zemědělské školy v Přerově vyhrazeny mladým jezdcům, začátečníkům i zkušeným jezdcům a jejich koním k soupeření nad překážkami různé náročnosti.

V sobotu 14. září pořádá Jezdecký oddíl při SŠZe Přerov od 10 do asi 17 hodin Hobby parkurové závody určené pro koně a jezdce amatéry od nejmenších začátečníků až po ty zkušenější v parkurech různé obtížnosti od 50 do 100 cm.

Tradiční parkurové závody na začátku školního roku tzv. Cena města Přerova se v areálu Střední školy zemědělské v Přerově uskuteční v sobotu 21. 9. 2019.

Dopolední program je zaměřen převážně pro začínající jezdce a koně – první soutěž odstartuje v 9 hodin ráno a to na výšce 70 cm. Následně budou navazovat další 3 soutěže – vždy o 10 cm vyšší. Ve 14 hodin je plánován start soutěže o výšce překážek 110 cm, po které bude následovat soutěž s názvem – Cena společnosti PeMaP s.r.o. na překážkách 115 cm vysokých. V poslední soutěži Cena Města Přerova budou jezdci a koně překonávat překážky o velikosti 120 cm.

Pro diváky bude připraveno bohaté občerstvení a domácí zabíjačkové produkty, možnost prohlídky školní farmy, školy a zemědělské techniky. Děti se budou moci svézt na ponících.

Parkování je možné na parkovišti v areálu školy. Vstup se psem na vodítku povolen.

Těšíme se na Vaši návštěvu!