Mokré parkurové závody

Sobotní závody na Zemědělské škole v Přerově ovlivnilo podzimní počasí. Zima a vytrvalý déšť odradil hodně startujících a většinu divácké veřejnosti. Pískové kolbiště bylo sice pod vodou, ale i tak poskytlo kvalitní povrch pro konání závodů.

Nejlepší jezdkyní dne byla Kateřina Benediktová z JK Sport Pravčice, která z 5ti oficiálních závodů dokázala 4 vyhrát a posbírat i spoustu dalších cen. V nejvyšší soutěži, na výšce překážek 120 cm, přenechala první místo Monice Forma (TJ Pálava) s koněm Schimi a sama obsadila „až“ třetí příčku.

Odpolední program patřil hobby soutěžím – v parkuru o výšce překážek 70 cm zvítězila domácí jezdkyně Eliška Karasová na školním koni Mischel. Všichni ostatní členové místního jezdeckého oddílu zajely parkur čistě, bez trestných bodů a tak o výsledku rozhodoval pouze čas.

Moc děkujeme všem žákům, kteří se na přípravě závodů podíleli, žákyním 3 ročníku chovu koní za organizaci samotného závodního dne a samozřejmě sponzorům – Kamír a Co spol. s r.o, RenoFarma Troubky, a.s., MJM agro a.s., VK Drcman s r.o., městu Přerov, Olomouckému kraji, PL spol s r.o. Hrubčice, Agrotechnic Moravia, PeMaP s r.o., Ptáček a.s., OPaLL agri s r. o..

Fotogalerie
Foto 1
Foto 2
Foto 3