Drezurní závody na škole

13. září se otevřel areál školy drezurním jezdcům a to hned na dvou kolbištích. Oficiální závody probíhaly na velkém obdelníku v pískovém kolbišti a hobby závody se konaly na travnaté jízdárně.

Celý den se bylo na co dívat – mladí, začínající jezdci zkoušeli své jezdecké dovednosti a jejich výkony posuzoval Ing. Milan Theimer. Snaha všech zúčastněných byla oceněna stužkou věnovanou firmou Kamir a Co spol. s r. o. a drobnými dary pro první 3 umístěné. Bylo vypsáno celkem 6 úloh, jejichž obtížnost se postupně zvyšovala. Ze školních zástupců si nejlépe vedla Barbora Lukešová, která vyhrála úlohu Z3 s koněm Casstango.

Na oficiálních závodech mohli diváci spatřit 5 různých drezurních úloh. Nejvíce obsazená byla první úloha DU – A, kde své umění předvádělo 14 jezdců. Nejlépe ze školních koní si vedl Daneček, který s Luckou Ženožičkovou dokončil úlohu Z5 na třetím místě. Největší drezurní umění v úlohách stupně S převedly tři jezdkyně a vítězství získala Ing. Sandriová Jana s koněm Desiré.

Díky sponzorům Kamir a Co spol. s r. o., Pet Hardware, Mikrop Čebín a.s. a MJM agro, a.s. si jezdci odvezli krásné věcné dary.

Fotogalerie
Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7